Serap Paköz Fransız askısı yaptırmasından sonra ilk kez görüntülendi
Seda Sayan'ın doktoruna Fransız askısı yaptıran sunucu Serap Paköz, estetik işleminin ardından ilk kez görüntülendi. Paköz, "Doktorumdan çıktım. Bir kaç gün sonra yeni halime kavuşacağım. Yeni halimi heyecanla bekliyorum" dedi.
MAGAZİN , 13 Temmuz 2021 Salı, 00:01
Serap Paköz Fransız askısı yaptırmasından sonra ilk kez görüntülendi

Ünlü sunucu Serap Paköz de Fransız askısı yaptıranlar kervanına katılmıştı. Paköz, Amerika'daki işlemin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Seda Sayan'ı etiketleyerek, desteği için teşekkür etti.

"YENİ HALİMİ HEYECANLA BEKLİYORUM"

Paköz, geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik işleminin ardından Nişantaşı'nda görüntülendi. Aracın içinde objektiflere takılan sunucu, bir de açıklama yaptı. Paköz, "Doktorumdan çıktım. Bir kaç gün sonra yeni halime kavuşacağım. Yeni halimi heyecanla bekliyorum. Kendimle barışık olan bir insanım" dedi.

"BEDAVACI" YORUMLARINA SİNİRLENMİŞTİ

Paköz, bir takipçisinin "Estetiğin bile reklamını yapıyorsunuz. Hayatınız beleş..." yorumuna sosyal medyadan yanıt vermişti. Ünlü sunucu, "Ben, 'Kızım, işçinin alnının teri kurumadan, parasını ödeyeceksin' diyen bir babanın kızıyım. Bu öğretiyle büyüdüm. Beleşçilik kitabımda yazmadı, yazmaz da. Merak edenler için faturamı da koyabilirim ama o görgüsüzlük de bana göre değil! Sevgilerimle..." yanıtını vermişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR