Şerefsizler ne yaparlarsa yapsınlar...
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Altıncı Büyükelçiler Konferansı’nda konuştu. Davutoğlu, "Asala terörü ile camiamızın ne kadar çok şehit verdiği hepimizin hatıralarındadır. Tahsin Bey’in hep hayatı boyunca kullandığı sözü ben de tekrar ederek ifade etmek istiyorum: Şerefsizler ne yaparlarsa yapsınlar bu milletin şerefini ayakta tutacağız" dedi.
GÜNDEM , 14 Ocak 2014 Salı, 09:57
Şerefsizler ne yaparlarsa yapsınlar...

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Altıncı Büyükelçiler Konferansı kapsamında düzenlenen akşam yemeğinde büyükelçilerle bir araya geldi. Davutoğlu yaptığı konuşmada birlik beraberlik ve sağduyu çağrısı yaparak, "ASALA terörü ile camiamızın ne kadar çok şehit verdiği hepimizin hatıralarındadır.

"BU MİLLETİN ŞEREFİNİ AYAKTA TUTACAĞIZ"

Tahsin Bey’in hep hayatı boyunca kullandığı sözü ben de tekrar ederek ifade etmek istiyorum: Şerefsizler ne yaparlarsa yapsınlar bu milletin şerefini ayakta tutacağız. Üzerimize hangi yöntemlerle yürürlerse yürüsünler bu aziz bayrağı dünyanın her yerinde dalgalandırmaya devam edeceğiz. Bu şehitlerimizden aldığımız bir emanettir ebediyete kadar nesilden nesile hiçbir tereddüt olmadan dizimizin dermanı hiç çözülmeden dimdik ayakta durarak devredeceğimiz bir emanettir" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR