Ses kaydında Gizem bombası! Nisa: Onunla evlenmek istiyorum
Survivor 2020'de üçüncü dokunulmazlık için mücadele eden 7 yarışmacı arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Dokunulmazlığı kazanan ismin konseyde bir isim verecek olması nedeniyle büyük önem arz eden oyunda finale Yasin ve Sercan kaldı. Atışlarda bir an olsun es vermeyen Sercan, Yasin'i de yenerek dokunulmazlığı kazandı ve ödüle Elif, Yasin ve Cemal Can ile gitti. Peki Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu. Survivor'da günlerdir konuşulan ses kaydı olayında ise Acun Ilıcalı beklenen ses kaydını açıkladı. İşte Sercan-Nisa ve olayını netleştiren o ses kaydı...
MAGAZİN , 30 Haziran 2020 Salı, 08:39
Ses kaydında Gizem bombası! Nisa: Onunla evlenmek istiyorum

Survivor 2020'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta adaya Evrim Keklik'in veda etmesinin ardından bu hafta gerçekleştirilen ilk 2 dokunulmazlık oyununu da Sercan Yıldırım kazanmış ve eleme adayları olarak Berkan ve Nisa'yı göstermişti. Bu akşam 3. dokunulmazlığı da kazanan Sercan, 3. eleme adayını da belirledi...

HAFTAYA SERCAN YILDIRIM DAMGASI!

Survivor'da haftaya Sercan Yıldırım damga vurdu. Bireysel dokunulmazlık oyunlarının geçtiğimiz hafta başlamasının ardından bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyununu da Sercan Yıldırım kazanmayı başardı...

SURVIVOR'DA 3. ADAY KİM OLDU?

Survivor'da Berkan ve Nisa'nın ardından 3. eleme adayı da belli oldu ve bu isim...

İŞTE 3. ELEME ADAYI...

Survivor'da bu hafta Berkan ve Nisa'nın ardından 3. eleme adayı Barış Murat Yağcı oldu...

SES KAYDINI AÇIKLADI

Ilıcalı, "6 Nisan'da üzerinizdeki mikrofonlar kayda devam ediyor ve bu kayıttan da sizin haberiniz yok. Kayıttan anladığımız kadarıyla Sercan'dan Nisa'ya bir not gidiyor. Çok kısa bir not olduğunu da düşünmüyorum" dedi.

"Sercan Nisa'ya açık arttırmanın da olduğu bir ortamda. Bu not da Nisa'ya bir şekilde ulaşıyor. Bu notta ne yazdığını bilmiyoruz. Nisa notu aldığında o dönem yarışmada olan Gizem var. Gizem belki notu getiren belki de olaydan haberi olan bilmiyoruz."

"Söz konusu konuşma Gizem ve Nisa arasında geçiyor. Bu kaydı dinledikten sonra edindiğim intiba Gizem'le ilgili. Sercan-Nisa konusunu en heyecanlı yaşayan kişi Gizem. Sanki 2 aydır beklediği bir kişiden mektup almış gibi. Ama mektup Nisa'ya geliyor."

"Nisa aralarındaki konuşmada Sercan'la ilgili konuya sıcak bakmadığını ifade ediyor. Gizem bu konuya o kadar motive ki haber alışverişinde problemler yaşanmış olabilir. Bu arada sizin bu ses kaydını dinletmemiz söz konusu değil. Gizem'in o motivasyonunda çıkaracağım şey, Nisa'dan Sercan'a gelen haberler Gizem kanalıyla geldiyse, yanlış gelmiş olabilir."

"Nisa'nın bu konuya bakış açısı Sercan'ın tahmin ettiği bakış açısı değil. Sercan da bu konuda iletişim eksikliğiyle yanlış anlamış olabilir. Bu da çok doğal. Bunun benim tarafımdan karşılığı tek kelimeyle iletişim kopukluğu."

Sercan Yıldırım ise Acun Ilıcalı'nın bu açıklamaları sonrası şunları söyledi:

"Ben konuyu kapatalı çok olmuştu sonra alevlendi. Doğum günümde çok güzel bir mesaj almıştım."

"Ben de karşılığında bir cevap almıştım. Hiçbir şekilde saklanacak, inkar edilecek bir şey yoktu. Ben kapattığımı düşünüyorum bu konuyu Nisa da kapattı. Burası Survivor, burada acıyı da sevinci de yaşadık. Bir kusurum olduysa da Nisa'dan özür dilerim. Söyleyeceklerim bunlar."

İŞTE GİZEM-NİSA ARASINDA KONUŞULANLAR...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR