Şeyma Subaşı'nın sevgilisi hakkında bomba iddia: Milyarder değil!
Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın nikah masasına oturmaya hazırlandığı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile ilgili magazin gündemine bomba gibi düşen iddialar ortaya atıldı. İşte detaylar...
MAGAZİN , 07 Haziran 2021 Pazartesi, 12:11
Şeyma Subaşı'nın sevgilisi hakkında bomba iddia: Milyarder değil!

Şeyma Subaşı'nın evlilik hazırlığında olduğu sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin Mısırlı bir şeyhin oğlu olduğu konuşuluyordu. ABD'nin Florida eyaletindeki aile şirketi Alsaloussi Holding'te yöneticilik yapan Al Saloussi'nin adına kayıtlı 11 şirket bulunduğu iddia edilmişti.

'MİLYARDER DEĞİL!'

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile sık sık magazin gündemine gelen 36 yaşındaki Mohammed Al Saloussi'nin zenginliği merak edilmeye başlandı.

Al Saloussi'nin adına kayıtlı olduğu öne sürülen 11 şirketin erişilebilir bir internet adresinin veya hangi sektörde olduklarına dair bir bilginin olmadığı ortaya çıktı.

Sosyetik hayatıyla dikkat çeken Mısırlı Mohammed Alsaloussi'nin milyarder olmadığı ve birçok malının kiralık olduğu öne sürüldü.

İddialara göre, Al Saloussi kendisini zengin göstermeye çalışarak bu yolla tanıtımını yapıyor.

'FERRARİ ARACI ÇALINTI ÇIKTI' İDDİASI

Geçtiğimiz günlerde Mohammed Alsaloussi'nin satın aldığı Ferrari marka otomobilinin çalıntı olduğu öne sürüldü.

Bu iddiayı ortaya atan ise İtalyan Paolo Provenzi... Paolo Provenzi, aracın kendisine ait olduğunu ve 2003'te Imola'dan çalındığını iddia etti. Çalıntı araç olayında mahkeme devam ederken, Subaşı'nın sevgilisi Alsaloussi, satın aldığı aracın çalıntı olduğunun gümrükte ortaya çıktığını söyledi. Alsaloussi, 2019 yılında araç için 14 milyon lira ödediğini ancak aracın gümrükte kaldığını anlattı. Ferrari aracın gümrükte tutulmaya devam edildiği öğrenildi.

GERÇEK ADI MOHAMED ESSAM EL SALOUSSY

Gerçek adı Mohamed Essam El Saloussy olan Alsaloussi, 2005 yılında Kanada vatandaşı olmuş. 2017 yılında ise adını Mohammed Alsaloussi olarak değiştirmiş. Pasaportunda eski adı yazdığı için pasaportu 3 yıllığına askıya alınmış ancak bu ceza fazla bulunduğu için mahkeme tarafından bozulmuş.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR