Shehu'dan yeşil ışık
Bursaspor'un sözleşmesini uzatmak istediği ve görüşmelerini sürdürdüğü Abdullahi Shehu, sosyal medya hesabından geçtiğimiz sezon Yeşil Beyazlı formayla attığı bir golün videosunu paylaşarak altına "Hayalleri gerçeğe dönüştürmek ve etkili kararlar vermek için bir fırsat" notunu düştü.
BURSASPOR , 03 Eylül 2020 Perşembe, 08:16
Shehu'dan yeşil ışık

Bursaspor ile 2019-2020 futbol sezonunun sonunda sözleşmesi biten ve yeni sezon hazırlıkları kapsamında antrenmanlara katılmayan Abdullahi Shehu sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yayımladı.

Timsah'ın sözleşmesini uzatmak istediği 27 yaşındaki futbolcu Bursaspor forması ile geçtiğimiz sezon Balıkesir deplasmanında attığı golün videosunu paylaştı.

Nijeryalı orta saha paylaşımın altına ise"Yeni bir ay. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek ve hayatını etkileyecek kararlar vermek için bir fırsat. Hayatınızı olabildiğince heyecanlı kılmak için ne gerekiyorsa yapın" notunu düştü. Bu paylaşım ise Shehu'nun sözleşmesinin uzatılmasını isteyen taraftarlar arasında heyecan yarattı. 27 yaşındaki futbolcu geçtiğimiz sezon Bursaspor formasıyla 33 maça çıkıp 4 gol atmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR