Sibel Can anneler için söyledi
Ünlü ses sanatçısı Sibel Can, Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Anneler Günü'ne özel organizasyonunda hayranlarıyla buluştu. Sanatçı, konserde söylediği şarkılarla anneleri coşturdu.
MAGAZİN , 14 Mayıs 2017 Pazar, 13:25
Sibel Can anneler için söyledi

Festival Park'ta sahne alan Sibel Can, dillerden düşmeyen şarkılarını anneler için seslendirdi. Başta anneler olmak üzere konsere katılan binlerce kişi, sanatçının şarkılarına eşlik ederek, dans etti. Gaziantepliler, renkli ve coşkulu geçen konserde gönüllerince eğlendi.

Konseri izleyen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, sanatçıya çiçek ve şal hediye etti. Şahin, marka şehre marka sanatçının yakıştığını belirterek, ünlü sanatçıya teşekkür etti. Her anını anne özlemiyle geçirdiğini dile getiren Şahin, "Sibel Can kardeşime, bu güzel gün ve bizleri kırmayıp geldiği için çok teşekkür ediyorum. Değerli sanatçımız Sibel Can ve bütün annelerin Anneler Günü'nü kutluyorum" dedi. Konseri izleyen Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Başkanı Mustafa Topçuoğlu da tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlayarak, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Sibel Can ise bugün şarkılarını anneler için söylediğini belirterek, konser alanındaki erkeklerden kırılmamalarını istedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR