Sıla'dan lezbiyen olduğu iddialarına açıklama
Ahmet Kural'dan dayak yediğini iddia eden Sıla Gençoğlu, hakkında çıkan "Lezbiyenlik" dedikodularına son noktayı koyarak, "Lezbiyen olsam çıkar söylerim." dedi.
MAGAZİN , 26 Aralık 2018 Çarşamba, 20:44
Sıla'dan lezbiyen olduğu iddialarına açıklama

Ahmet Kural tarafından dayak yediğini iddia ederek magazin gündemini sallayan Sıla Gençoğlu, kendisi hakkında çıkarılan 'Lezbiyenlik' dedikodularına cevap verdi.

"LEZBİYEN OLSAM ÇIKAR SÖYLERİM"

Bir röportaj sırasından cinsel tercihiyle ilgili soruya cevap veren Sıla, "Herhalde biraz dik başlı olduğum için. Güçlü bir kadın olduğum için. Kimseye eyvallahım olmadığı için, bilmiyorum. Ben çıkar ilişkileri kurmam. Hedefe yönelik ilişki kurarlar ya, ben onlardan değilim. İnsanlar Sıla diye bir kadını tanıyalı 12 sene oluyor, "solo proje" olarak hayattayım ve ayaktayım. Hiç öyle şeylere başvurma ihtiyacı duymadım. Ben zaten şarkılarını yazan, yazdığı ve yaptığı işleri zaten paylaşan biriyim. Alkışım da ortada. Benim umurumda bile değil dedikodular. Zaten lezbiyen olsam çıkar söylerdim, her şeyi söyleyen kadın bunu mu söylemeyecek yani? Her yerden karalamaya çalışıyorlar. Bir de bizde başarılı sevilmez, bu da kadınlara çamur atma yöntemlerinden biri." dedi.

"BİR AHLAKSIZLIK YOK ORTADA"

Dayak olayının ihanet sonucu ortaya çıktığı iddialarına da cevap veren Sıla, "Ne olursa olsun, kıskançlık olsun, cart olsun curt olsun, günün sonunda hiç kimse böyle bir davranışı hak etmiyor. Bu bir ihanet değil! Biri sana ihanet etse bile böyle davranamazsın. Zaten bir ihanet değil. Bir ahlaksızlık yok ortada. Bu davranış asla kabul edilemez." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR