Sıla ilk kez konuştu: Dayaktan 5 dakika önce...
Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ile oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan darp olayı sonrası Sıla ilk kez konuştu. Sıla, "Biz bu dayak hadisesinden 5 dakika evvel canım cicim'dik" dedi.
MAGAZİN , 25 Aralık 2018 Salı, 20:25
Sıla ilk kez konuştu: Dayaktan 5 dakika önce...

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, eski sevgilisi Ahmet Kural'ın kendisine fiziksel şiddet uyguladığı iddiasıyla ünlü oyuncu hakkında dava açan şarkıcı Sıla Gençoğlu ile konuştu.

Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia eden Sıla Gençoğlu, o gece yaşadıklarını Ayşe Arman'a anlattı. İşte darp olayı ile ilgili Sıla Gençoğlu'nun anlattıkları:

"TÜM AİLEM BANA DESTEK OLDU"

Kendi içimde çok gittim geldim. Dışarıdan bakmakla, içinde olmak hakikaten birbirinden çok farklı şeyler. Dolayısıyla, "Şikâyetçi olayım mı, olmayayım mı?" diye çok düşündüm. Ben özel hayatını, iş hayatımı çok fazla ailesiyle paylaşan biri değilim ama bu olayda kendimi çok yılgın ve neredeyse ölü gibi hissettiğim için anneme, babama anlattım. Daha doğrusu annem, sesimden bir tuhaflık olduğunu anladı ve birden çözülüverdim. Sonra babamla da konuştum. Çok düşkündür bana. Annem, babam, teyzem, hatta sonra anneanneme kadar bütün ailem öğrendi başıma gelenleri. Ve o andan itibaren bana çok destek oldular...

"AİLEMDEN BİR FİSKE BİLE YEMEDİM"

Bir kadının arkasında ona sonuna kadar destek olan bir ailesinin olması çok büyük bir şans. Ben bugüne kadar kimseden şiddet-middet görmedim. Ailemden bir fiske bile yemedim. Son derece medeni insanlar. Çevremde de böyle şeyler yaşandığını görmedim, bilmiyorum... Telefonda anlattığım için beni görene kadar olayın boyutunu tam anlayamadılar. Sonra tabii beni görünce bunun itme, tokat gibi bir şeyden ibaret olmadığını anladılar.

"45 DAKİKA DAYAK YEDİM"

Kendini çok kötü hissediyorsun, ruhun yırtılıyor... Gururun da çok inciniyor. Ama ben, kendimi mağdur olarak kabul etmedim. Utanacağım bir şey yapmadım. Dayak yemiş olmak benim utanmamı gerektiren bir şey değil, utanması gereken ben değilim... Öyle vahşi bir şeymiş ki çok garip bir uyanış yaşıyorsun. Güya hepimiz dayağa karşıyız değil mi? Duyarlı insanlarız. Ben de öyleydim, hatta bir sanatçı olarak daha da duyarlıyım zannediyordum. Ama biz o kurduğumuz cümlelerin "özne"si değiliz ya, dolayısıyla bize hep üçüncü sayfa haberi gibi geliyor, hep başkasının başına gelirmiş gibi geliyor. Ben bizzat yaşadım, 45 dakika dayak yedim. Biz bu dayak hadisesinden 5 dakika evvel canım cicim'dik. Korkunç bir şey! Tabii ki çok sarstı beni. Hâlâ kendime gelemedim, toparlayamadım kendimi. Sokağa bile çok çıkmıyorum...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR