Sıla ve Hazer'in evlilik nedeni ortaya çıktı!
Hazer Amani'nin bir program projesi vasıtasıyla tanıştığı ve 13 Ocak 2019'dan bu yana seviyeli bir ilişki sürdürdüğü şarkıcı Sıla ile 2020 yılının ilk günlerinde nikah masasına oturacağı konuşuluyor. Sıla ve Hazer'in evlilik için böylesine acele etme nedenleri ise iddialara göre genç kadının hamile olması.
MAGAZİN , 01 Ocak 2020 Çarşamba, 11:32
Sıla ve Hazer'in evlilik nedeni ortaya çıktı!

Tanışmalarının birinci yılında 13 Ocak 2020'de nikah masasına oturarak bir ömür boyu sürecek evliliğe 'evet' demeye hazırlanan ikili hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Sıla ve Hazer'in evlilik konusunda ellerini bu kadar çabuk tutmasının altında magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre bebek yatıyor.

Yaşadıkları sürpriz aşk ile magazin gündeminden düşmeyen Sıla ve Hazer Amani cephesinden şok bir iddia ortaya atıldı. 2020 yılının ocak ayında nikah masasına oturmaya hazırlandıkları iddia edilen çiftin böylesine acele etmesinin altında hamileliğin yattığı konuşuluyor. 2 Sayfa adlı programda ortaya atılan iddiaya göre şarkıcı Sıla 1,5 aylık hamile ve bu yüzden de ikili Sıla'nın karnı daha da belirginleşmeden nikah masasına oturacaklar.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR