Sınıfta öğretmenini bıçakladı
Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde disiplinsiz davranışları nedeniyle okuldan atıldıktan sonra mahkeme kararıyla dönen 3'üncüsü sınıf öğrencisi 17 yaşındaki U.E., okulda tartıştığı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni 54 yaşındaki Bilal Çolak’ı bıçaklayarak ağır yaraladı. Ameliyata alınan Çolak'ın sağlık durumu ciddiyetini korurken, kaçan öğrenci polis tarafından yakalandı.
GÜNDEM , 06 Haziran 2013 Perşembe, 09:31
Sınıfta öğretmenini bıçakladı

Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde daha önce disipline sevk edilen ve okuldan atılan 3'üncü sınıf öğrencisi U.E., mahkeme kararıyla yeniden okula döndü. Liseli U.E., henüz belirlenemeyen nedenle okul içinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Bilal Çolak'la tartıştı.

Tartışma sırasında U.A., yanında getirdiği bıçağı çıkarıp öğretmen Çolak'ı iki yerinden bıçakladıktan sonra kaçtı. Ağır yaralanan öğretmen Çolak, okulda bulunanlar tarafından kaldırıldığı Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındı. Öğrencisinin iki bıçak darbesinin kalın ve ince bağırsağını parçaladığı Çolak'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Polis, olaydan sonra kaçan öğrenci U.E.'yi gözaltına aldı.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR