Sır ölüm
Bursa'nın Orhangazi ilçesinde anestezi teknisyeni genç ameliyat odasında ölü bulundu.
BURSA , 03 Ekim 2012 Çarşamba, 09:47
Sır ölümOlay bugün öğle saatlerinde meydana geldi. İlçedeki özel bir tıp merkezinde anestezi teknisyeni olarak görev yapan Alperen Eroğlu'nun sabah işe başlamadığını gören mesai arkadaşları ameliyat odasına girdi. Genç teknisyenin cansız bedeni ile karşılaşan arkadaşları sağlık merkezi yöneticilerine bilgi verdi. Olaydan haberdar edilen polis ve savcı tıp merkezine gelerek inceleme yaptı.
İki kolundaki izler sebebi ile genç teknisyenin kendisine aşırı dozda narkoz enjekte ederek intihar ettiği ihtimali üzerinde duruluyor. 20 yaşındaki Alperen Eroğlu'nun cesedi savcının incelemesinden sonra Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
Öte yandan, Alperen Eroğlu'nun Bursa'da yaşayan ailesi olayı haber alır almaz tıp merkezine geldi. Gencin babası ve yakınları gözyaşlarına boğuldu.
Gürsu Sağlık Meslek Yüksek Okulu mezunu olan Alperen Eroğlu'nun yaklaşık 1 ay önce Orhangazi'deki tıp merkezinde göreve başladığı bildirildi. Tıp merkezindeki lojmanda kaldığı belirtilen Eroğlu'nun gece ameliyathanede kaldığı öğrenildi.
Teknisyenin kesin ölüm sebebi otopsi neticesinde belli olacak. Olayla alakalı tahkikak devam ediyor.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR