Sizden yeni çapulcular bekliyorum
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'un oğlunun nikah töreninde şahitlik yaptı. Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın Gezi eylemleriyle ilgili sözlerine gönderme yaparak çifte "Sizden yeni çapulcular bekliyorum" dedi.
GÜNDEM , 23 Haziran 2013 Pazar, 11:40
Sizden yeni çapulcular bekliyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'un oğlunun Gölbaşı'ndaki Galatasaraylılar Birliği'nin yazlık tesisindeki nikah törenine katıldı. Kemal Kılıçdaroğlu, nikah töreni öncesi CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ile bir süre sohbet etti.

Kılıçdaroğlu ve Baykal, daha sonra Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın kıydığı nikahta şahitlik yaptı. Nikahları kıyılan Deniz Koç ile Tuğçe Deveciler'e evlilik cüzdanlarını Kılıçdaroğlu verdi.

Çifte mutluluklar dileyen Kılıçdaroğlu, "Bu iki çapulcuya ömür boyu mutluluklar diliyorum ve onlardan yeni çapulcular bekliyorum" dedi. Kılıçdaroğlu ve Baykal, çiftle hatıra fotoğrafı çektirdi. Nikah törenine çok sayıda CHP'li yönetici, milletvekili ve davetli katıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR