Snapchat hesabı kalıcı olarak nasıl silinir? Snapchat hesap silme linki 2021
Snapchat, eğlenceli filtreleri, ses dublajları ve türlü türlü özellikleri ile hayatımıza Eylül 2011'de girdi. Dünyanın en popüler uygulamalarından biri haline gelen Snapchat son zamanlarda kullanıcı kaybetmeye başladı. Bunun en büyük nedenlerinde bir tanesi de Instagram ve Facebook'un kendine kattığı yeni özellikler. Popülaritesini kaybeden Snapchat'i kullanmadıkları için birçok hesabını kalıcı olarak silmek istiyor. Snapchat kalıcı hesap silme işlemi birkaç adımda yapılıyor. Snapchat hesabı kalıcı olarak nasıl silinir? "Snapchat Hesap Silme Linki 2021" içeriğimizden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
TEKNOLOJİ , 16 Temmuz 2021 Cuma, 13:31
Snapchat hesabı kalıcı olarak nasıl silinir? Snapchat hesap silme linki 2021

Akıllı telefonlar için geliştirilen Snapchat kullanıcıların birbirlerine yazılı metin, fotoğraf, ses ve video göndermesini sağlayan bir uygulamadır. 2011 yılında piyasaya sürülen bu uygulama son dönemlerde popülaritesini ise kaybetmeye başladı. Artık Snapchat hesaplarını kullanmayan kişiler kalıcı olarak silme arayışına girdi.

Hiç şüphesiz Snapchat'in popülaritesini kaybetmesinde en büyük etken Instagram ve Facebook'ın kendilerine kattığı hikaye özelliği oldu. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya ağlarından Instagram'ım hikaye özelliği ve post özelliğinin bir arada olması Snapchat'e olan ilgiyi azalttı.

Snapchat Hesap Silme Linki 2021

TIKLAYIN

Yukarıda verilen Snapchat hesap silme linkine tıklayın.

Snapchat hesap silme sayfasına girin.

Kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açın.

Tekrardan kullanıcı adı ve şifrenizi girin.

Hesabınıza bağlı olan telefon numarasına veya e-mail hesabına gönderilen şifreyi yazın.

Ekrana gelen sayfadan hesap silme seçeneğine tıklayın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR