Sokak ortasında işkence! Tecavüzcü bu diye bağırarak...
Karaman'da saldırganlar, 51 ve 36 yaşındaki 2 adamı sokak ortasında bıçaklayıp dövdü. Saldırganlar, yaralılardan birini "Tecavüzcü bu" diye bağırarak çevredekilere gösterdikten sonra kaçtı.
GÜNDEM , 10 Haziran 2019 Pazartesi, 13:02
Sokak ortasında işkence! Tecavüzcü bu diye bağırarak...

Karaman'da Özkan K. (51) ve Atilla Ç. (36), daha önceden aralarında husumet bulunan bir grup tarafından sokak ortasında bıçaklanıp, plastik boru ve tekme ile dövüldü. Saldırganlar, yaralılardan birini "Tecavüzcü bu" diye bağırarak, çevredekilere gösterdikten sonra kaçtı.

BIÇAKLAYIP DÖVDÜLER

Olay, dün Ahi Osman Mahallesi'nde meydana geldi. Özkan K. ve Atilla Ç., sokak ortasında bir grubun saldırısına uğradı. Saldırganlar, çeşitli yerlerinden bıçakladıkları ikiliyi, plastik boru ve tekmeler ile dövdü.

"TECAVÜZCÜ BU" DİYE BAĞIRDI

Dayak anı çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Kanlar içindeki yaralılardan birini 'tecavüzcü bu' diye bağırarak, çevredekilere gösteren saldırganlar, kaçtı.

SALDIRGANLARIN KİMLİKLERİ TESPİT EDİLDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırılan Özkan K. ve Atilla Ç., tedavi altına alındı. İkilinin sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu bildirilirken, polis, saldırganların kimliklerini tespit etti.

TECAVÜZ İDDİASI ARAŞTIRILIYOR

Özkan K. ve Atilla Ç. ile daha önceden aralarında husumet olduğu belirlenen saldırganlar, polis tarafından aranıyor.

Öte yandan saldırganların ortaya attığı tecavüz iddiasının da araştırıldığı öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR