Şoke eden manzara: Ağlama sesini duyunca...
Penceresi bile olmayan, küçücük ve pislik içindeki odadan gelen ağlama sesini duyan polis hemen kapıyı kırarak açtı. Son dakika haberine göre polis ekipleri gördükleri karşısında ise tek kelimeyle dehşete düştü.
DÜNYA , 08 Eylül 2020 Salı, 11:38
Şoke eden manzara: Ağlama sesini duyunca...

Meksika polisi, pislik içinde bir odada kilitli tutulan ve 54 yaşındaki kızı tarafından battaniye bile olmadan çıplak bir karyola üzerinde uyumaya zorlanan 87 yaşındaki adamı kurtardı.

Meksika, Guanajuato'daki Celaya polis departmanından güvenlik ügçleri, kızı tarafından iradesi dışında rehin tutulan yaşlı adamı kilitli tutulduğu odadan kurtardı.

Korkunç keşif, geçtiğimiz Perşembe günü, polislerin 54 yaşındaki Leticia adlı kadının evindeki borçları ödenmemiş mallara el koyma emri vermeye gitmesiyle gerçekleşti.

Polis memurları bazı eşyalara el koymak üzere evden çıkarırken, 87 yaşındaki Bonifacio'nun ağladığını duyduklarını belirtti. Yaşlı adam, kötü koşullar altında zorla tutulduğu evden kurtarılarak yaşlılar için işletilen bir bakımevine yerleştirildi.

Babasına eziyet ettiği ortaya çıkan Leticia ise tutuklandı ama Guanajuato Eyalet Savcılığı'nın yölenttiği suçlamalar henüz açıklanmadı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR