Son söz oyuncuların
Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Kasımpaşa maçının en keskin viraj olduğunu söyledi.
BURSASPOR , 31 Mart 2013 Pazar, 08:49
Son söz oyuncuların

İstanbul'a yolculuk öncesi önemli açıklamalar yapan Karaman, “Çalışmalar çok iyi geçti. Ligin ilk yarısında aldığımız yenilgiden dolayı dezavantajlıyız. Takım her yönüyle hazır. Maç güneşli bir havada oynanacak. 8 tane viraj dedik. Final dedik. En keskin viraj Kasımpaşa maçı” ifadelerini kullandı.

COŞKULU OYNAMALIYIZ

Taraftarları da yanlarında istediklerini belirten tecrübeli çalıştırıcı, “İkili averajda da üstünlük sağlamalıyız. Öncelikle kalpten coşkulu oynamak çok önemli. Biz hazırız son sözü oyuncularım söyleyecek. Taraftarı bu önemli maça bekliyoruz. Onlar itici güç bunu Karabük'te gördük. İnşallah kazanıp Bursa'ya neşeli bir şekilde dönmek istiyoruz” dedi.

Şimdi sıra sahaya yansıtmakta

Bursasporlu futbolcu Michael Basser, sakatlığının tamamen geçtiği ve hazır olduğunu söyledi. Yolculuk öncesi konuşan başarılı krampon, “Oynayacağımız iki maç Avrupa kupalarına gidebilmek adına bizim için çok önemli. Takımımızın havası çok iyi. İki haftadan beri bu maça hazırlanıyoruz. Şimdi sıra antrenmanlarda yaptığımız çalışmaları sahaya yansıtmakta” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR