Sporculardan Dündar`a teşekkür
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret eden Hamzabeyspor Kulübü yöneticileri, spora verdiği destekten dolayı Dündar’a teşekkür etti.
BURSA , 27 Haziran 2012 Çarşamba, 16:11
Sporculardan Dündar`a teşekkür
Osmangazi Belediyesi’nin amatör spor kulüplerine verdiği destek takdir topluyor. İhtiyaç duyulan mahallelere tesis kazandıran, spor kulüplerine malzeme desteği veren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a Türk sporuna katkılarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Hamzabeyspor Kulübü yöneticileri, gösterdiği hassasiyet için teşekkür etti.
Kendilerinin de bir sahaya ihtiyaç duyduklarını aktaran Hamzabeyspor Kulübü Başkanı Sabahattin Ekici, Başkan Mustafa Dündar’a spor kulübünün flamasını ve formasını hediye etti. Hamzabey Muhtarı Şaban Gülen ise, mahalleye kazandırılan hizmetlerden ve Başkan’ın ilgisinden dolayı teşekkür etti.
Merkezden en uç noktalara kadar her yere hizmet götürmeyi hedeflediklerini söyleyen Başkan Mustafa Dündar ise, alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra mahallelerin temsilcisi spor kulüplerine de önem verdiklerini belirtti. Tesis kazandırma noktasında da alan ve mevcut şartların el verdiği ölçüde çözüm ürettiklerini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Dündar, Hamzabeyspor Kulübü’ne başarılar diledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR