Spotify Anneler Günü için özel bir güncelleme yaptı!
Bildiğiniz gibi bu yıl Anneler Günü 10 Mayıs 2020 tarihine denk geldi. Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan bu özel gün için birçok kampanya ve özel kutlamalar şirketler tarafından hazırlanıyor. Google'ın Doodle'ında yer alan Anneler Günü içeriğinin yanında şimdi de popüler içerik dinleme platformu Spotify Anneler Günü için Türkiye'deki çalma listelerinin kapak fotoğraflarını güncelledi.
TEKNOLOJİ , 10 Mayıs 2020 Pazar, 17:56
Spotify Anneler Günü için özel bir güncelleme yaptı!

Spotify Anneler Günü güncellemesi

Spotify Anneler Günü için platformunda bulunan popüler yerli çalma listelerinin kapak fotoğraflarına o kategorilerde en çok dinlenen sanatçıların anneleriyle olan fotoğraflarını ekledi. Sıla ve annesinden, Patron ve annesine, Reynmen gibi birçok sanatçının annesiyle fotoğrafları eklendi.

Türkçe Rap yerli çalma listesinde sokağın nabzını tutan, Patron ve kardeşi Sain ile Annesi yer alıyor. Bir diğer popüler liste olan Hot Hits Türkiye çalma listesinde ise Reynmen ve annesi yer alıyor.

En iyi Türkçe Rock parçalarının yer aldığı listenin kapağında ise son yıllarda güzel bir çıkış yakalayan Batu Akdeniz ve annesi yer alıyor. Sesli Kadınlar çalma listesinde ise Türkçe şarkıların sevilen seslerinden olan Sıla ve annesinin fotoğrafına yer verilmiş.

Böyle tatlı bir güncelleme yapan Spotify, Annelerin Gününü bu şekilde kutluyor. Geçen yıl da benzer bir kutlama ile karşımıza çıkan Spotify hem dünyada hem de Türkiye'de en çok dinlenen anne şarkıcıları derlemişti. Başarılı kadınların listelerini yayımlayan platform o zaman da en çok dinlenen parçaları bu listelere eklemişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR