Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!
Sisal Şans, Süper Loto'nun ikinci çekilişi gerçekleştirildi. 4 Ağustos 2020 Süper Loto çekilişinde kazanan numaralar 19-32-37-41-54 ve 17 oldu.İşte Süper Loto çekilişi ile ilgili detaylar...
GÜNDEM , 04 Ağustos 2020 Salı, 20:51
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Sisal Şans, Süper Loto'nun ilk çekilişi 2 Ağustos 2020 tarihinde saat 20:00'da gerçekleşti. Pazar günü 25,5 Milyon TL'lik büyük ikramiye devretti ve bugün talihlisini aradı. Artık 2 bilenin bile ikramiye kazanacağı, Şisal Şans'ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleşen olan Süper Loto canlı yayını saat 20.00'de gerçekleşti.

İŞTE 4 AĞUSTOS SÜPER LOTO KAZANAN NUMARALARI

4 Ağustos Süper Loto çekilişi tamamlandı. Süper Loto'da kazanan numaralar 19-32-37-41-54-17 oldu.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR