Survivor'da Sercan ile Nisa'nın ses kaydını Acun açıkladı!
Survivor Sercan ve Nisa ses kaydı ile yarışmanın yeni bölümüne damga vurdu. Survivor'da önceki gün yayınlanan fragmanda Sercan'la Nisa arasındaki sırların ses kaydıyla ortaya çıkması damga vurmuştu. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı'nın sözleri sonrası ses kayıtları merak konusu olurken beklenen açıklama geldi...
MAGAZİN , 29 Haziran 2020 Pazartesi, 08:16
Survivor'da Sercan ile Nisa'nın ses kaydını Acun açıkladı!

Survivor'da Sercan Yıldırım şov sürüyor.

Bursaspor ve Galatasaray'ın eski futbolcusu Sercan Yıldırım, ikinci dokunulmazlığı da kazanırken konseyde bir isim daha söyledi.

BERKAN'LA YARIŞTI

Bir önceki gün Berkan'ı eleme adayı olarak gösteren Sercan Yıldırım, ikinci dokunulmazlığın finalinde yine Berkan'la yarıştı.

SERCAN YILDIRIM 'NİSA' DEDİ

Müthiş bir performans ortaya koyan Sercan, konseyde ikinci eleme adayı olarak bu kez Nisa'nın ismini verdi.

KAZANAMAZSAM İSMİM YAZILACAK

7 kişinin kaldığı yarışmada, Sercan, eleme potasına Berkan'la birlikte Nisa'yı çıkarırken üçüncü dokunulmazlığı da kazanmak zorunda olduğunu, aksi takdirde kendi isminin yazılacağını aktardı.

'SES KAYDI' HEYECAN YARATMIŞTI

Survivor'da önceki gün yayınlanan fragmanda Sercan'la Nisa arasındaki sırların ses kaydıyla ortaya çıkması damga vurmuştu.

SES KAYDINA ULAŞTIK

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada; Bir konu var Sercan ve Nisa arasında... Ekibimizden o dönem ki kayıtların tekrar incelenmesini istedik. O dönem ki bir ses kaydına ulaştık. Bu ses kaydı birçok şeyi de aydınlatıyor' ifadelerini kullanmıştı.

'KEŞKE KAPANSAYDI' DEMİŞTİ

Nisa'nın kendisine notlar yazdığını belirten Sercan "Notlar da var cebimde göstermek de isterim ama gerek yok, herkes bilsin. Keşke kapansaydı. Bu açıklamayı kendisi yaptırdı. Ben böyle bir şeyi istememiştim. Söyleyeceklerim bu kadar." diyerek merak uyandırmıştı.

HERKES BİLSİN, TEK TARAFLI DEĞİL

Yıldırım, "Birbirimize baktığımız anlarda hep gökyüzüne, dolunaya bakıyorduk. Gökyüzünü temsilen bir ay çizmişti. Hep bakışmalarımız o yönde oluyordu hani beni düşün gibisinden. Gizli buluştuğumuzda da bunu söylemişti. Burada da doğum günü mesajı var. Çok güzel çizilmiş bir yazı. Ben hiçbir zaman platonik bir şey yaşamadım. Hiç kimseye karşılığını alamayacağım şekilde yaklaşmadım. Herkes bilsin ki hiçbir zaman tek taraflı olmadı hiçbir şey." sözlerini ifadeleriyle sürdürmüştü.

'EVRİM'İ NASIL KUTLADIYSAM...'

Sercan Yıldırım'a yazdığı notları anlatan Nisa, ''Evrim'in doğum gününü nasıl kutladıysam ona Hindistan cevizi vermiştim. Cemal Can'ın doğum gününü nasıl kutladıysam kocaman bir tablo yaptım. Onun doğum gününü de o şekilde kutladım. Kağıda ''Doğum günün kutlu olsun'' yazdım. O kadar, hiçbir şey yok.'' demişti.

ADA KONSEYİNDE BEKLENEN AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı, "İkinizin de bazı iddiaları oldu. Ben bu konuya müdahil olmadım ama iş karşılıklı büyüyünce ikibimizden o dönemki kayıtların tekrar incelenmesini istedim." dedi.

Kayıtların çok ciddi şekilde incelendiğini aktaran Ilıcalı, o döneme ait bir ses kaydına ulaştıklarını belirtti.

Acun Ilıcalı'nın konuyla ilgili sözleri şöyle;

"İddiaların suçlamaya dönüşmesi sonrası biz de bununla ilgili bir belge var mı diye araştırma içine girdik. Biz o dönemle ilgili bir belgeye ulaştık. Sadece şunu söyleyebilirim. Benim şu ana kadar dinlediğim bir ses kaydı var."

BEN BİR KANAATE VARDIM

"Bu ses kaydı bence birçok şeyi de aydınlatıyor. Bu ses bandında ben belli bir kanaate vardım. Dinleyenin yorumlayacağı bir konu."

BİR GÜN DAHA BEKLETECEĞİM

"Suçlama boyutuna geldiği için 'Elimizde bir şey var da kullanmamış olabilir miyiz?' diye derin bir araştırma yaptık. Bir gün daha bekleteceğim bunu incelemek için. Bu konuyla ilgili ilk ve son kez yorum yapacağım. Ve konuyu bu şekilde kapatmış olacağız"

6 NİSAN'DA KAYDEDİLDİ

Yeni bölüm fragmanında ise Ilıcalı, yaşananların ipucunu şöyle verdi:

"6 Nisan günü mikrofonlarınız kaydediliyor ve sizin bundan haberiniz yok. Sercan'dan Nisa'ya bir not gidiyor..."

Ilıcalı'nın sözleri sonrası ses kayıtlarının içeriği merak konusu oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR