'Taraftarımızla gurur duydum'
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, kupa finalini değerlendirirken fair play örneği sergileyen takımına ve Bursasporlu taraftarlara övgüler yağdırdı.
BURSASPOR , 16 Mayıs 2012 Çarşamba, 23:39
'Taraftarımızla gurur duydum'
Etkisiz performans sonrası Fenerbahçe'nin kupayı hak ettiğini söyleyen Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursasporlu taraftarlara övgüler yağdırdı.
"Onlar bizden daha fazla istediler"

Bursaspor'un maçın başında yediği kötü golün ardından skoru dengeleme çalıştıklarını ve sonuç alamadıklarını belirten Ertuğrul Sağlam, "Bizim adımıza futbol adına kötü bir gün oldu. İyi mücadele edemedik. Onlar bizden daha fazla istediler. Kaliteli oyuncuları da olunca sonuca gittiler. Gerçek çizgimizin çok altında kaldık. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Hak ederek kupayı kazandılar. Taraftarımızı da tebrik ediyorum. En ufak bir taşkınlık yapmayıp fair-play örneği göstererek ülkeye örnek oldular. Bursaspor gerek taraftarı, gerek futbolcusu, gerekse teknik kadrosuyla Türkiye'ye insanlık dersi verdik. Kaybedince bunları ortaya koyabilmek çok önemliydi. Bir kez daha herkese teşekkür ediyor kendileriyle gurur duyuyorum" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR