TFF seçimleri öncesi flaş gelişme
TFF genel seçimleri öncesinde genel seçimlerin yapılacağı Ankara Marriott Otel'de önemli gelişmeler yaşandı.
SPOR , 25 Haziran 2015 Perşembe, 08:02
TFF seçimleri öncesi flaş gelişme
Bir dönem daha göreve devam etmek için 205 delegenin ıslak imzasını alan Yıldırım Demirören, seçime saatler kala büyük yara aldı. Seçimin yapılacağı Marriott Otel'de düzenlenen iftar yemeğinde daha önce Yıldırım Demirören'e destek vereceğini idda eden kulüp delegelerinin Haluk Ulusoy'a gösterdiği ilgi ve yakınlık herkesi şaşırttı.

Seçime girmek için gereken 60 imzayı toplayan ve elini güçlendiren Haluk Ulusoy'a delegelerin yakın ilgisi göstermesi seçime daha güçlü girme şansını yakalama fırsatı sundu.

Birçok delege iftar yemeği ve sonrasında Haluk Ulusoy ile sohbet edip fikir alışverişinde bulundu. Haluk Ulusoy'a gösterilen ilgi sonrası Yıldırım Demirören, sürpriz bir hamle yaptı.

Yıldırım Demirören Ankara Marriott Otel'in 3. katındaki geçici çalışma ofisinde Kulüpler Birliğiüyelerini acil toplantıya çağırdı.

Yıldırım Demirören'in daveti üzerine Kulüpler Briliği'nin bazı temsilcileri katıldı. FenerbahçeBaşkanı Aziz Yıldırım'da toplantıya sonradan dahil oldu. Ancak Aziz Yıldırım'ın toplantıya katıldığını gören Gaziantepspor başkanı İbrahim Kızıl toplantıyı terk etti.

Haluk Ulusoy'da kendi ekibi ile  hummalı bir çalışma içerisinde. Kulislerde yaşanan bu gelişme sonrası dengelerin değişeceği konuşuluyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR