Tuba Büyüküstün 'Sefirin Kızı' dizisine veda etti
Star TV ekranlarında yayınlanan 'Sefirin Kızı' adlı dizi 11 Mayıs Salı akşamı yayınlanan 52. bölümüyle final yaptı. Diziye Neslihan Atagül'ün ayrılmasının ardından dahil olan Tuba Büyüküstün ise sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yaptı.
MAGAZİN , 12 Mayıs 2021 Çarşamba, 12:44
Tuba Büyüküstün 'Sefirin Kızı' dizisine veda etti

Oyuncu Tuba Büyüküstün geçtiğimiz aylarda dahil olduğu ve Engin Akyürek'le birlikte başrolü paylaştığı 'Sefirin Kızı' dizisine veda paylaşımı yaptı.

Tuba Büyüküstün, paylaşımına; "Bu akşam son kez sizinle buluşacağız. Her başlangıç bir sonu beraberinde getirir. Belki de bu yüzdendir yolculuğun nasıl olduğunun önemi. Bu yolda yepyeni tanıştığım, yıllar sonra tekrar buluştuğum, aynı yağmurun altında ıslandığım herkese teşekkür ederim" notunu düştü.

Güzel oyuncu, rol arkadaşı Engin Akyürek'le sette çekim için bekledikleri anlardan bir kareyi de Instagram hikaye kısmından paylaştı. İki çocuk annesi güzel Büyüküstün, setin son gününde çekilen fotoğrafı da hayranlarıyla paylaştı.

EYLEM CANPOLAT DA VEDA ETTİ

Dizinin senaristi Eylem Canpolat da yaptığı veda paylaşımında; "Hiç hesapta yokken girdi hayatıma Sefirin Kızı ailesi ve Bodrum. Birbirimize yuva olduk can olduk. Başımıza gelmeye kalmadı. Ama herkesi elinden gelen için çabaladı ki bence o emek her şeye değer. Birinci bölümünden finalimize kadar kamera önünde ve arkasında emeği geçen herkesin ömrüne bereket. İyi ki diyorum. Çok şey öğrendim çok şey yaşadım. Çok dost kazandım. Eski dostlarıma kavuştum. Seyredenlerin gönlüne de bir sıcaklık bırakabildiysek ne mutlu bana. Yeni hikayelerde "görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR