Tuba Ünsal'dan Şeyma Subaşı'na sert çıkış!
Fatih Altaylı'ya yanıt veren Şeyma Subaşı'na bir tepki de Tuba Ünsal'dan geldi. Subaşı'nın "Ben boşum bende ancak bu var... Bu kadarım... Beni zaten küçük küçük kızlar takip etsin" sözleri üzerine Ünsal sert çıktı.
MAGAZİN , 06 Ocak 2020 Pazartesi, 14:37
Tuba Ünsal'dan Şeyma Subaşı'na sert çıkış!

Şeyma Subaşı şu sıralar yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Geçen gün Türk Hava Yolları'na yaptığı çağrı ile alay konusu olan fenomen, şimdi de Tuba Ünsal'ın hışmına uğradı.

Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından, Şeyma Subaşı'na sert bir çıkış yaptı. Subaşı'nın "Ben boşum bende ancak bu var... Bu kadarım... Beni zaten küçük küçük kızlar takip etsin" sözleri üzerine Ünsal "Senin boş beleş ağız büken hallerini takip etmesin o küçük kızlar" dedi.

"Bu artık ahlak erozyonunun geldiği son nokta. Senin boş beleş ağız büken hallerini takip etmesin o küçük kızlar. Bırak seni yine adamlar takip etsin. Bu ülkenin kız çocuklarının doğru rol modellere ihtiyaçları var. Çalışan, üreten, kadınlığı ağız bükerek öğrenmeyen... Kadın gibi kadın olarak yetişecek o genç kızlar..."

Şeyma Subaşı'nın bu sözlere ne diyeceği merak konusu oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR