Tuğbey Akgün: Parmakla gösterecekler
Bursasporlu Tuğbey Akgün gelecek hedefini açıklarken iddialı ifadeler kullandı. Tuğbey, "10 sene sonra herkesin parmakla gösterdiği orta saha oyuncusu olacağıma inanıyorum. Neden diye sorarsanız, inanmak başarmanın yarısıdır." dedi.
BURSASPOR , 16 Temmuz 2021 Cuma, 08:21
Tuğbey Akgün: Parmakla gösterecekler

Bursasporlu Tuğbey Akgün, Afyon kampında açıklamalarda bulundu. Eren Güler'le birlikte A Takım'a Samet Aybaba döneminde çıktığını söyleyen genç futbolcu hayalinin gerçeğe dönüşmesinin mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Tuğbey, "A Takım'a ilk çıktığımda elim ayağım titriyordu. 'Ben buraya nasıl geldim. Yanımda kimler var' diye bakıyordum. Benim için bir hayaldi ve ha-yalim gerçek olmuştu. Sokakta top oynarken, hayalini kurduğum oyuncularla aynı takımı paylaşıyordum. Bu benim için inanılmaz bir duyguydu" diye konuştu.

TARAFTARLA GÜÇLENECEĞİZ

Vakıfköy için 'Anlatılmaz yaşanır' benzetmesini yapan Tuğbey Akgün, bu sezon taraftar desteğiyle farklı bir takım kimliğine bürüneceklerini söyledi. Tuğbey, "Geçen sene tecrübesizdik. Bu sene her şey çok farklı olacak. Taraftarımızın gücünü arkamıza aldıktan sonra çok daha etkili olacağız." dedi. Kişisel hedefini de paylaşan genç futbolcu, "Hedefim Manchester United'da oynamak. 10 sene sonra herkesin parmakla gösterdiği orta saha oyuncusu olacağıma inanıyorum. Neden diye sorarsanız, inanmak başarmanın yarısıdır." şeklinde görüş belirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR