Tuğçe Kazaz'dan Bursa'daki skandal paylaşım ile ilgili olay tweet
Yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımları ile adından sıkça söz ettiren Tuğçe Kazaz'ın attığı tweet olay yarattı.
GÜNDEM , 19 Haziran 2015 Cuma, 09:09
Tuğçe Kazaz'dan Bursa'daki skandal paylaşım ile ilgili olay tweet
Bursa İnegöl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Karaaslan’ın, üzerinde “Sıcak diye orucu bozmayın burası daha sıcak. K. Atatürk” yazan fotoğraflı paylaşımına tepki gösteren Kazaz, "Resmen şirktir bu. Bunu yazmak için gayptan sorumlu müdür olmak lazım. Böyle bir mevki de yok. Bu nasıl bir hadsizlik" dedi.

Kazaz, paylaşımlarına, "Putlaştırılmış Atatürk'ü ben de sevmem. Ama bu doğruysa! Kabul edilebilir bir şey değil. İNŞALLAH YALANDIR. Resmen şirk" diye devam etti. Karaaslan'ın konuyla ilgili açıklamasının ardından yeniden tweet atan Kazaz, "
Şayet yalansa ve adamın dediği gibi bir komplo söz konusu ise işte o zaman da bu hak yemektir, iftiradır, alçaklıktır. Oyunlara gelmeyeceğiz" dedi.

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in ölümü nedeniyle ilan edilen 3 günlük milli yasa da göndermede bulunan Kazaz, "Türkiye'de 3 gün yas ilan edildi. O nedenle ben de yastayım. Deniz Gezmiş ve arkadaşlarının yasını tutuyorum..." tweetini attı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR