Türk aileden korkunç haber
Fransa’nın doğusundaki Folschviller kentinde 4 kişilik Daşdemir ailesinin bireyleri evlerinde ölü bulundu. Fransız yetkililer, baba Gökhan Daşdemir'in eşi ve iki çocuğunu öldürdükten sonra intihar ettiği üzerinde durulduğunu açıkladı
GÜNDEM , 13 Temmuz 2016 Çarşamba, 10:26
Türk aileden korkunç haber
Folschviller’deki Daşdemir ailesine ait müstakil evde anne ile 3 ve 7 yaşlarındaki çocuklarının boğularak öldürüldüğü, bileklerinde kesik bulunan baba Gökhan Daşdemir'in de hayatını kaybettiği belirlendi.

Folschviller Belediye Başkanı Gabriel Müller, yerel basına yaptığı açıklamada, yaşanan dramın kentte şok etkisi yarattığını söyledi.


(Baba Gökhan Daşdemir)

Aileyi ziyarete giden annenin kız kardeşinin olayı fark ederek jandarmaya haberverdiğini aktaran Müller, yapılan incelemelere göre baba Daşdemir’in önce çocuklarını ve eşini öldürdüğü, daha sonra da intihar ettiğinin anlaşıldığını söyledi.  

Daşdemir çiftinin yakınları ise karı kocanın bir süredir sorunlar yaşadığını ancak garaj kapısının açık olması ve ailenin aracının evden 200 metre uzakta bulunması nedeniyle cinayet ihtimalinin de araştırılması gerektiğini dile getirdi.               
Ailenin aynı kentte yaşayan akrabalarının yaz tatili için Türkiye’de bulunduğu öğrenildi.               

Sarreguemines Savcılığının olayla ilgili yarın açıklama yapması bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR