Türk boksör Adriana Lima'yı fena kandırdı
Bozkurt selamı Türkiye’de olay yaratan Adriana Lima videoyla ilgili açıklama yaptı: Spor salonunda tanıştığım bir Türk boksör beni kandırıp o işareti yaptırdı!
MAGAZİN , 26 Ağustos 2015 Çarşamba, 10:08
Türk boksör Adriana Lima'yı fena kandırdı
Victoria's Secret’ın ünlü mankeni Adriana Lima geçen hafta sosyal medyaya düşen videosu için açıklama yayınladı. Lima, ülkücü selamı vererek kurt gibi uluduğu görüntülerin olay yaratması sonrası olayın siyasi bir nedeni olmadığını, spor salonunda tanıştığı Türk boksör tarafından kandırıldığını söyledi.

Boksörün bu işaretin spor salonunun sembolü olduğunu söylediğini belirten Lima videoyu spor salonunun reklamı için çektirdiğini dile getirdi. Türkiye’de herhangi bir siyasi partiyle bağlantısı olmadığını belirten manken bu hareketten dolayı rahatsız olan kişilerden de özür dilediğini belirtti.Ülkücü kanka Adriana Lima!

Miami’de kampa giren boksör Alptuğ Öner, top model Adriana Lima’yla bozkurt işareti yaparak poz verdi. Altına ‘Adriana ulusun, Tanrı Türk’ü korusun’ notu düştü. Ünlü top model Adriana Lima Euroasia Boksör karşılaşması için Miami’de kampa giren boksör Alptuğ Öner ile ringe çıktı. Ülkücü güreşçi ile bozkurt işareti yapıp poz veren ünlü model, Öner’in takipçilerinden “Ülkücü kanka Adriana”, “Bizdensin” gibi yorumlar aldı. Öner ise pozun altına “Adriana ulusun, Tanrı Türk’ü korusun” notu düştü.

Aslan da paylaştı

Seçimlerde MHP’den aday olan Mehmet Aslan da aynı fotoğrafı paylaşıp “Adriana Lima bile Ülkücü olmuş, bozkurt yapıyor siz hala konuşuyorsunuz!” notu düştü.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR