Türkiye'de çalışan HMD Connect SIM tanıtıldı!
HMD Global geçtiğimiz saatlerde internet üzerinden canlı olarak gerçekleştirdiği etkinliğinde Nokia 8.3 5G ve Nokia 5310 gibi yeni telefonlarının tanıtımını gerçekleştirirken, HMD Connect SIM isimli bir çözüm ile karşımıza çıktı.
TEKNOLOJİ , 20 Mart 2020 Cuma, 09:33
Türkiye'de çalışan HMD Connect SIM tanıtıldı!

HMD Connect SIM, 120 ülkede kullanılabiliyor!

HMD Connect SIM'i en sabit haliyle anlatmak gerekirse: 120 ülkede çalışan ve bu ülkelerde internete bağlanmanızı sağlayan küresel bir SIM kart. Tüm ülkelerde 9.95 Euro'luk sabit bir fiyat uygulansa da, sunulan veri miktarı değişiyor.

Bu ücreti Bölge 1'deki ülkelerden birisinde ödediğinizde 1 GB, Bölge 2'deki ülkelerde 500 MB ve Bölge 3'teki ülkelerde 250 MB internet hakkına sahip oluyorsunuz. Türkiye 1. bölgede yer alıyor. Veri paketi etkinleştirildiğinde 14 gün boyunca kullanılabiliyor ve süresi dolduğunda 5 Euro'ya yenilenebiliyor.

SIM'i etkinleştirmek ve paketleri yönetmek için kullanılan HMD Connect uygulaması Google Play Store'da yerini aldı. SIM karta sahip olmak için almanız gereken başlangıç kiti ise 19.95 Euro fiyat etiketine sahip. Beraberinde ek SIM kart satın almak istediğinizde her birisi için 10 Euro ödemeniz gerekiyor.

Başlangıç kiti 1 GB'lık internet kullanım hakkı ile kullanıcılara sunulurken, 30 Mart tarihinde kargoya verilmeye başlanacak. HMD Connect SIM'in dünyanın herhangi bir yerine 1 hafta içerisinde ulaşabildiği belirtiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR