TURKTICARET.net Gelişim Seminerleri'ne devam ediyor
TURKTICARET.net'in kendi bünyesinde sürdürdüğü "Gelişim Seminerleri" her cumartesi, iş ve akademi dünyasından gelen konuşmacılarla devam ediyor.
BURSA , 23 Aralık 2013 Pazartesi, 14:21
TURKTICARET.net Gelişim Seminerleri'ne devam ediyor

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen seminerin konuşmacısı, iletişim danışmanı Ebru Koçanalı'ydı. Koçanalı, mesleki kariyeri boyunca biriktirdiği deneyim ve izlenimlerini, Kadın Ekonomi Platformu Derneği Başkanı Hayal Aydede ve dernek üyelerinin de katıldığı kalabalık bir dinleyici kitlesiyle paylaştı.

Ebru Koçanalı; markaya artı değer katmanın kişi ve/veya kurumlara kazandıracağı artılardan söz etti. İtibar yönetiminin, kişinin kendi iradesinde olduğunu ve doğru bir yönetimin, kişiye ve kurumlara sağlayacağı avantajları, güncel ve sosyal örneklerle çeşitlendiren Koçanalı, kendi yaşantısından da örnekler vererek, çarpıcı tespitlerde bulundu.

TURKTICARET.net çalışanları ve Kadın Ekonomi Platformu Derneği üyelerinin interaktif şekilde katılım sağladığı seminer, Koçanalı'nın, konuyla ilgili yöneltilen soruları cevaplamasıyla son buldu. Ebru Koçanalı'ya, eğitim seminerindeki paylaşımından ötürü TURKTICARET.net Eğitim Koordinatörü Birgül Yanıklar tarafındanbir plaket takdim edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR