TURKTICARET.net'ten dijital reklamcılık semineri
Bilişim şirketi TURKTICARET.net, sadece verdiği internet hizmetleriyle değil; gerçekleştirdiği paylaşım toplantılarıyla da adından söz ettiriyor.
BURSA , 06 Ocak 2014 Pazartesi, 15:55
TURKTICARET.net'ten dijital reklamcılık semineri

Geçtiğimiz hafta sonu, Bursa Reklamcılar Derneği’nin konuk olduğu TURKTICARET.net’de, İcra Kurulu Başkanı Murat Yanıklar tarafından “Dijital reklamcığın önemi ve geldiği noktalar “ üzerine paylaşım ve  bilgi aktarımı yapıldı.

Dijital reklamcılığın, hızla gelişen ve yenilenen çağda, ne kadar büyük bir öneme sahip olduğundan söz eden Yanıklar, bu yeni yolun gelişim ve fayda sürecinden bahsetti. Seminerler, sempozyumlar ve bilgilendirme toplantılarıyla, reklamcı kuruluşlar ve firmalar arasında sıkı bağlar kurulacağına da değinen Murat Yanıklar, TURKTICARET.Net bünyesindeki dijital reklam platformu “Adhood” hakkında da bilgi verdi.

 Bursa Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nail Özer de,  Reklamcılar Derneği olarak, yollarının ‘’DİGİTAL ” süreçle kesişmesinin, misyonlarına yaptığı katkıdan ve dijital reklamcılığın, iş hayatında etkin olarak rol alan firmaların tanınırlık, bilinirliklerine getirdiği ivmeden söz etti.

Slayt gösterileri ile desteklenen paylaşım toplantısı TURKTICARET.Net’in renkli ofisinde, keyifli bir sohbet havasında tamamlandı.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR