UltrAslan'dan Belhanda açıklaması!
Real Madrid maçında oyundan çıkarken ıslıklanan Younes Belhanda için son dakika açıklaması geldi.
SPOR , 23 Ekim 2019 Çarşamba, 17:15
UltrAslan'dan Belhanda açıklaması!

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ile oynadığı maçta oyundan çıkarken ıslıklanan Younes Belhanda için Galatasaray taraftar grubu UltrAslan'dan açıklama geldi.

Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi;

Büyük Galatasaray Taraftarı!

Dönem dönem stadımıza bir virüs gibi yayılan maç içerisinde kendi futbolcularımızı ıslıklama hastalığının bu sezon yeniden görülmeye başladığını ve Real Madrid maçında şiddetlendiğini şaşkınlıkla takip ediyoruz.

Takımın formsuzluğu ve istenen skorların gelmemesi bu protestoları tetikliyor.

Ancak geçmişte de gördük ki maç içerisinde bu yaklaşım oynayan oynamayan tüm takımın enerjisini alt üst ettiği gibi GALATASARAY'IMIZA BİR FAYDA SAĞLAMIYOR.

Kötü performans üstünden ıslıklar ve protestolar ile, sosyal medyada orantısız linç etmek suretiyle TABİRİ CAİZSE "KELLE ALMAYA" KALKILMASI tüm takımı gerecek, MEVCUT OYUNCULARIN hem PERFORMANSINA hem de DEĞERLERİNE mutlaka ZARAR VERECEKTİR.

Galatasaray taraftarı geçmişten bugüne yapacağı protestoları, koyacağı tepkileri en doğru zamanda ve şekilde göstermiş; bunun olumlu sonuçlarını her zaman almıştır.

Ancak teker teker isimlerin günah keçisi haline getirilmesi GALATASARAY GELENEKLERİNDE YOKTUR, OLMAMALIDIR.

Bütün bu birey odaklı protestoların yanlışlığına olan inancımıza rağmen, çok daha büyük bir YANLIŞA ve AHLAKSIZLIĞA imza atan Younes Belhanda için ayrı bir parantez açmamız gerekiyor!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR