Ümit Özat, Emre hocanın peşini bırakmıyor
Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Ümit Özat, Sarı-Lacivertliler'in Alanya'daki değişikliklerine üstü kapalı bir gönderme yaptı. Ümit Özat, "90'da Osasuna forvet çıkarıp defans sokuyor oyuna. Nereden nereye..." paylaşımı yaptı. Özat, bu paylaşımında maçın bitimine iki dakika kala Tisserand ve Novak'ı oyuna süren Belözoğlu'nun tercihini eleştirdi. Geçtiğimiz haftalarda Özat, Emre Belözoğlu'nun FETÖ aleyhine açıklamama yapamamasını eleştirmişti.
SPOR , 30 Nisan 2021 Cuma, 00:04
Ümit Özat, Emre hocanın peşini bırakmıyor

Geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe Teknik Direktörü Emre Belözoğlu ile aralarındaki bağ kopan Ümit Özat, Sarı-Lacivertli takımın maçı oynanırken dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Özat, maçın bitimine iki dakika kala Tisserand ve Novak'ın oyuna alan Emre Belözoğlu'nu üstü kapalı şekilde eleştirdi.

GRANADA'YI ÖRNEK VERMEK İSTEMİŞTİ

Tisserand ve Novak'ın alınmasına yönelik Özat, "90'da Osasuna forvet çıkarıp defans sokuyor oyuna. Nereden nereye..." paylaşımını yaptı. O esnada İspanya La Liga'da Barcelona, evinde Granada'ya 2-1 mağlup oluyordu. Granada maçın son anlarında hücumdan oyuncu alıp, savunmacı dahil etti ve maçı kazandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR