Ünitimsah'tan görkemli gece
Üniversiteli Bursasporlular Derneği Başkanı Cem Tunçbilek, "Biz bir aileyiz ve bu böyle devam edecek. Bursasporumuzu desteklemeye ve onun yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.
BURSASPOR , 22 Haziran 2017 Perşembe, 07:12
Ünitimsah'tan görkemli gece

Üniversiteli Bursasporlular Derneği'nin (Ünitimsah) geleneksel iftar organizasyonu gerçekleşti. Kültürpark'taki Sadabat Sarayı'nda yapılan geceye 300'e yakın üye katıldı. Daha önceki iftarlara nazaran farklılık gösterilen gecede ödüller dağıtıldı. İftar yemeği organizasyonunda konuşma yapan Dernek Başkanı Cem Tunçbilek, "Buraya gelen herkese teşekkür ederim. Biz bir aileyiz ve bu böyle devam edecek. Bursasporumuzu desteklemeye ve onun yanında olmaya devam edeceğiz. Ne mutlu Bursasporluyum diyene" ifadelerini kullandı.

ÖZEL ÖDÜLLER VERİLDİ

Gecede ayrıca Ünitimsah temsilcilikleri arasında takımı en iyi karşılayan dernekten, en iyi çıkış yapan derneğe, en özverili çalışmadan, en güzel pankarta kadar birçok ödül dağıtıldı. Çocuklara da özel hediyeler verildi. Ünitimsah Kütahya Temsilciliği "en iyi çıkış yapan temsilcilik" ödülünü alırken, "en iyi pankart" ödülü Ünitimsah Sakarya'nın, "en iyi karşılama" ödülü Ünitimsah Karabük'ün ve "en iyi sosyal organizasyon" ödülü Ünitimsah Uludağ'ın oldu. Ünitimsah özel ödülü ise Aksaray ve Alanya temsilciliklerine verildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR