Üniversitede dehşet! Önce silahı çekti, sonra bıçakla...
Kocaeli Üniversitesi’nde S.K. adlı bir öğrenci, tartıştığı kız arkadaşını önce üzerinde taşıdığı tabanca ile vurmak istedi. Silah tutukluk yapınca bu kez yanında taşıdığı satırla boğazından yaraladı.
GÜNDEM , 17 Nisan 2014 Perşembe, 15:30
Üniversitede dehşet! Önce silahı çekti, sonra bıçakla...

Olay saat 15.00 sıralarında Umuttepe Kampüsü’nde Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü önünde meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre Bilgisayar Programcılığı Bölümü öğrencisi olduğu belirlenen S.K., aynı fakültede öğrenim gören ve kız arkadaşı olduğu iddia edilen S.P. adlı öğrenciyle tartıştı. Tartışma sonunda S.K. bir anda bağırarak yanında taşıdığı tabancayı çıkarıp tetiği çekti. Ancak tabanca ateş almayınca, bu kez yanında taşıdığı satırla genç kızı boynundan yaraladı.

Onlarca öğrencinin gözü önünde meydana gelen olayın ardından S.K., özel güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilirken, S.P. hemen yakındaki Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Genç kızın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtilirken soruşturma sürdürülüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR