Ünlü işletmeciyi kahreden kaza!
Balıkesir’in Erdek İlçesi yakınlarında uçuruma yuvarlanan otomobilde bulunan 60 yaşındaki Meryem Ünal öldü, eşi 80 yaşındaki Ali Ünal da ağır yaralandı.
GÜNDEM , 02 Ağustos 2015 Pazar, 13:08
Ünlü işletmeciyi kahreden kaza!
Erdek Doğanlar Mahallesi’nde yazlıkları bulunan Ali Ünal ve eşi Meryem Ünal, önceki gün konuk olarak gelen yakınlarını Bandırma’da deniz otobüsüne götürmek üzere 34 TZ 5912 plakalı otomobille yola çıktı.

Çiftin aradan uzun süre geçmesine rağmen evlerine dönmemesi ve telefonlarına yanıt vermemesi üzerine yazlık komşuları durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma ekiplerinin, Mobese ve güvenlik kameralarından da yararlanarak yaptıkları araştırma sonucunda otomobil, Turanlar-Doğanlar arasındaki uçurumda bulundu. Otomobilin 100 metrelik uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada Meryem Ünal’ın öldüğü, eşi Ali Ünal’ın da yaralandığı belirlendi. Ali Ünal, Bandırma Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Kazadan yaklaşık 24 saat sonra bulunan otomobil, uzun çalışmalar sonunda Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Erdek İtfaiye Grup Amirliği ekipleri tarafından çıkarıldı. Meryem Ünal'ın cesedi, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, olayla ilgili soruşturma çok yönlü olarak sürdürülüyor.

ÜNLÜ İŞLETMECİNİN YENGESİ ÖLDÜ AMCASI AĞIR YARALI

Kazada, yaralanan Ali Ünal’ın Reiana, Suada, Nomads gibi mekanları bünyesinde barındıran Su Entertaiment Group’un İşletme Ortağı Ali Ünal’ın amcası olduğu belirtildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR