Ünlü oyuncuya mesaj şoku! 'Bohçanı topla...'
Oyuncu Gülsim Ali İlhan, kendine çiçekler yollayan, kapısına yüzük bırakan ve "bohçanı topla" diye mesaj atan takıntılı hayranını savcılığa şikayet etti. Mahkeme, yargıladığı Timuçin K.'yı 3 ay hapis cezasına mahkum etti.
MAGAZİN , 07 Şubat 2020 Cuma, 08:38
Ünlü oyuncuya mesaj şoku! 'Bohçanı topla...'

Sabah gazetesinden Dilek Yaman'ın haberine göre, bir dizide başrol oynayan 25 yaşındaki Gülsim Ali İlhan'ın hayatı, bir hayranı yüzünden karardı. Ünlü oyuncu, Sarıyer'deki evinin önüne yüzük bırakıp evlilik teklifi yapan, çiçekler gönderen ve "Bohçanı topla" diye mesaj atan hayranından şikayetçi oldu.

HUZUR VE SÜKUN BOZMA

Olay mahkemeye taşındı. Hayran Timuçin K. kendisini "Niyetim kötü değil, kendisine zarar vermek istemedim" diye savundu. Oyuncunun avukatı ise "Gülsim korkuyla yaşıyor" dedi. Mahkeme, Timuçin K.'ya, ünlü oyuncunun huzur ve sükununu bozmaktan 3 ay hapis cezası verdi.

Gülsim Ali İlhan Kimdir?

24 Eylül 1993 doğumlu olan Gülsim Ali İlhan Bulgaristan'da dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu Bulgaristan'da geçirdikten sonra daha sonrasında süper model yarışmasına katılarak yarışmanın sonucunda Ford Modeli seçilmiştir. 2012 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR