Ünlü yönetmene çifte şok! Hem oyuncu eşinden hem böcekten darbe yedi
Yönetmen Kubilay Kasap, oyuncu eşinin aracına gizlice ses kayıt cihazı yerleştirerek konuşmaları kaydetti. Aldatıldığını öğrenen yönetmen, ses kaydını boşanma davasında delil olarak kullandı ancak eşinin özel hayatının gizliliğini ihlal ettiği için hakkında üç yıl hapis istemiyle dava açıldı.
MAGAZİN , 22 Mayıs 2021 Cumartesi, 17:09
Ünlü yönetmene çifte şok! Hem oyuncu eşinden hem böcekten darbe yedi

Yönetmen Kubilay Kasap, oyuncu Meltem Parmirtan Kasap ile evliydi. Geçimsizlik yaşayan çift, geçtiğimiz aylarda İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanma davası açtı. Kasap, dava devam ederken, eşinin kullandığı araca dinleme cihazı yerleştirdi. Eşinin kendisini aldattığını bu şekilde belgeleyen yönetmen, ses kaydını boşanma davasında delil olarak kullandı.

ÜÇ YIL HAPİS İSTEMİ

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, Meltem Kasap ise eşinin özel hayatını ihlal ettiğini ileri sürerek savcılığa başvurdu. İfadesi alınan yönetmen, mesleği gereği ses kayıt cihazı kullandığını, bu cihazı müştekiyi dinlemek için özellikle yerleştirmediğini, suç kastı olmadığını iddia etti. Ancak Kasap hakkında, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçundan üç yıl hapis istemiyle dava açıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR