Üzülmez'in esprisi kırdı geçirdi!
Futbolcularıyla kısa sürede kaynaşan genç teknik adam sağ ayağına atılan bir top üzerine, "Evladım niye sağ ayağıma top atıyorsun. Onu bir kere kullandım onda da Galatasaray'a gol attım" yanıtını verince ortaya renkli görüntüler çıktı.
BURSASPOR , 06 Ocak 2020 Pazartesi, 09:01
Üzülmez'in esprisi kırdı geçirdi!

OYUNCULARINA AYAK UYDURUYOR

Sönmez Medya Bursaspor'un Antalya kampını adım adım takip ederken yaşananları en ince ayrıntılarına kadar Yeşil Beyazlı camiaya aktarmaya devam ediyor. Önceki gün antrenmanda yaşanan bir olay teknik direktör İbrahim Üzülmez ile oyuncular arasında kurulan iletişimin kısa sürede geldiği boyutu gösterdi. Oyuncularına her konuda eşlik etmeye çalışan Üzülmez, takımla birlikte 5'e 2'ye katıldı. Oyuncularına ayak uyduran İbrahim Üzülmez ile Rüştü Hanlı arasında geçen diyalog takım içinde renkli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

ALİ SAMİ YEN'DEKİ TEK GOLÜ ATMIŞTIM

Rüştü Hanlı'nın bir pozisyonda topu İbrahim Üzülmez'in sağ aya-ğına atması üzerine oyuncusuna, "Evladım niye sağ ayağıma top atıyorsun. Onu bir kere kullandım onda da Galatasaray'a gol attım." sözleriyle karşılık verdi. Pozisyonda sağ ayağına gelen topu Burak Kapacak'a kaptıran İbrahim Üzülmez ortaya geçmek zorunda kaldı. Futbolculuğunda solbek olan İbrahim Üzülmez 8 Aralık 2002'de Ali Sami Yen Stadı'nda oynanan maçta Beşiktaş formasıyla sağ ayağıyla Galatasaray'a gol atmış ve o maçı Siyah Beyazlı takım 1-0 kazanmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR