"Vatandaşlarımızın her konuda yanındayız"
Gürsu Belediyesi, Ağaköy Mahallesinde yaşayan ve geçirdiği kazadan sonra yaralanan vatandaşa hasta yatağı yardımı yaptı. Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, vatandaşların her konuda yanlarında olarak hizmet sunduklarını söyledi.
BURSA , 07 Haziran 2017 Çarşamba, 17:04
"Vatandaşlarımızın her konuda yanındayız"

Gürsu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, yapılan yardım başvurularını değerlendirilerek sosyal yardımlar gerçekleştiriliyor. Gürsu Belediyesi Şefkat Mağazası aracılığıyla yapılan gıda, giyecek, temizlik malzemesi yardımlarının yanında, engelli aracı talepleri de karşılanıyor. Tekerlekli, akülü araç yardımlarının yanı sıra, vatandaşlardan gelen taleplere göre işitme cihazı, hasta yatağı ve benzeri yardımlar yapılarak, sosyal belediyecilik hizmetleriyle vatandaşların yanında olunuyor.

Sosyal yardımlar kapsamında, Ağaköy Mahallesinde yaşayan ve geçirdiği kazadan sonra yaralanan vatandaşa hasta yatağı yardımı yapıldı.
Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, vatandaşların yanında olmanın ve onların zorluklarını hafifletmenin kendileri için çok anlamlı olduğunu belirterek, "Göreve geldiğimiz ilk günden buyana insana değer veren projeler sloganıyla hareket ediyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın her konuda yanında olarak hizmet sunuyoruz. Sosyal projelerimizle vatandaşlarımızı mutlu etmek tek gayemiz" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR