WhatsApp iOS için karanlık mod müjdesi!
Birçok mobil uygulama, karanlık modu özelliğine kavuştu. Fakat WhatsApp, bu uygulamaların biraz gerisinde kaldı. Karanlık mod yalnızca Android için WhatsApp uygulamasına getirildi. Beta testi olarak yayınlanan özellik, şimdi iOS platformuna gelmesi için bekleniyor. Ortaya çıkan son haberler de WhatsApp iOS karanlık mod özelliği hakkında bazı ipuçları veriyor.
TEKNOLOJİ , 07 Şubat 2020 Cuma, 19:53
WhatsApp iOS için karanlık mod müjdesi!

WhatsApp iOS karanlık mod ile neler sunacak?

WhatsApp karanlık mod, Android için yayınlandığında iOS için ne zaman geleceği merak konusu olmuştu. Şimdi de ortaya çıkan bir beta testinde iOS için WhatsApp'a karanlık mod ayarının geldiği görülüyor. Bu durum, özelliğin yakın zamanda iPhone ve iPad modellerinde kullanılacağını gösteren detaylar arasında yer alıyor.

Bu özellik ile birlikte WhatsApp, iOS sürümünde tamamen koyu bir hale bürünecek. Telefon karanlık moda alındığında WhatsApp da otomatik olarak karanlık moda geçecek. İsteyen kullanıcılar, aydınlık modda kullanmaya da devam edebilecek.

Beta testinde yayınlanan özelliğin tam sürüm olarak ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR