Xiaomi'nin yeni telefonu sınırları alt üst ediyor!
Android telefonların yaygınlaşmaya başladığı dönemlerde performans testleri kritik öneme sahipti. Ancak günümüzde telefonların günlük hayatta yeterli performans sunuyor olması nedeniyle kullanıcılar performans testlerine bakmamaya başladı. Tabi halen performans karşılaştırması yapılmasını sağlıyor.
TEKNOLOJİ , 28 Temmuz 2020 Salı, 11:15
Xiaomi'nin yeni telefonu sınırları alt üst ediyor!

Android performans testi denildiğinde ilk akla gelen çözümlerden birisi olan AnTuTu'da M2007J1SC model numarasına sahip olan gizemli bir Xiaomi modeli ortaya çıktı. Bu modeli dikkat çekici hale getiren detay, 687000 ile bugüne kadarki en yüksek skoru elde etmesi.

Normal şartlarda en yüksek skor, 621000 ile Asus'un oyuncu telefonu ROG Phone 3'e ait. Peki AnTuTu'da bugüne kadarki en yüksek skoru elde eden bu telefon nedir? M2007J1SC model numarası cihazın Mi 10 ailesinin bir parçası olduğunu gösteriyor.

Beklentiler Xiaomi Mi 10 Pro Plus olduğu yönünde. Qualcomm'un Snapdragon 865 işlemcisinden güç aldığı belirtiliyor olsa da, bu skorun Snapdragon 865+ ile elde edildiği düşünülüyor. Zira test uygulamaları henüz iki işlemciyi birbirinden ayıramıyor.

120 Hz ekrana sahip olması planlanan ilk Xiaomi modeli olan Mi 10 Pro Plus'ın Ağustos ayının başında resmiyet kazanması bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR