Yakışıklı oyuncu baklavalarını sergiledi! "Kas değil..."
Ünlü oyuncu Engin Öztürk tatil sezonunu Alaçatı'da açtı. Sosyal medya kullanıcıları, karın kaslarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Öztürk'ün vücudundaki baklavalara inanmayarak iğneyle kas enjekte ettirdiğini ileri sürdü.
MAGAZİN , 30 Haziran 2020 Salı, 16:30
Yakışıklı oyuncu baklavalarını sergiledi! "Kas değil..."

Yakışıklı oyuncu Engin Öztürk, yaz sezonunu arkadaşı Sarp Apak ile Alaçatı'da denize girerek açtı. Önceki gün görüntülenen Öztürk, karı kaslarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Ancak, bir çok sosyal medya kullanıcısı oyuncunun kaslarının gerçek olmadığını iddia etti.

FİT VÜCUDU DİKKAT ÇEKTİ

Önceki gün Alaçatı'daki bir plajda görüntülen oyuncu, bunaltıcı sıcakta denize girerek serinledi. Yakışıklı oyuncu yarım saat yüzdükten sonra iskeledeki arkadaşlarının yanına döndü. Sportif görüntüsüyle dikkat çeken Öztürk'ün karnındaki baklavalar akıllara "Karantinada spora ara vermemiş" dedirtti.

BAKLAVALARINI GÖRENLER İNANMADI

Öztürk'ün denizde çekilen görüntüleri kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı. Ancak oyuncunun baklavalarını gören sosyal medya kullanıcıları, gerçek olmadığını belirterek iğneyle six pack yaptırdığı şeklinde eleştirilerde bulundu. Öztürk'ün vücudunun yağlı olduğunu ve bu yüzden baklavalarının doğal olamayacağı da gelen yorumlar arasında yer aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR