Yasakların kalktığı Bursa'ya İl Sağlık Müdürü Yavuzyılmaz'dan kritik uyarı!
Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, orta risk grubundaki iller arasında yer alan Bursa'da hafta sonu kısıtlamasının kalkmasıyla birlikte vaka sayılarının artmaya başladığını belirterek, vatandaşlardan tedbirlere azami derecede uymalarını konusunda uyardı.
BURSA , 06 Mart 2021 Cumartesi, 11:20
Yasakların kalktığı Bursa'ya İl Sağlık Müdürü Yavuzyılmaz'dan kritik uyarı!

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kontrollü normalleşmeyle birlikte uzun bir aradan sonra hafta sonu kısıtlamalarının illerinde kaldırıldığını hatırlatan Yavuzyılmaz, bu gelişmeyle birlikte vaka sayılarının artmaya başladığını belirterek bazı uyarılarda bulundu:

"Rehavete kapılırsak bu sayıların daha da artması kaçınılmaz olacaktır. Tam anlamıyla normalleşmeye geçmek için kontrollü normalleşme sürecini başarıyla atlatmamız gerekiyor. Hepimiz biliyoruz ki bir yıldır çok bunaldık, sıkıldık ama bir an önce haritada şehrimizi maviye taşımak adına bu fırsatları çok iyi değerlendirmemiz gerekir. Kazanımlarımızı kaybetmeyelim ve geçmişte yaşadıklarımızı bir daha yaşamamak adına tedbirlere hep birlikte azami derecede uyalım. Sağlık ordusunun neferleri olarak Kovid-19 ile mücadelemiz salgın bitene kadar devam edecek. Sizlerin de desteğini bekliyoruz."

Sevgili Bursalılar; Kontrollü normalleşmeyle birlikte uzun bir aradan sonra hafta sonu kısıtlamaları ilimizde...

Fevzi Yavuzyılmaz paylaştı: 5 Mart 2021 Cuma

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR