Yasemin Şefkatli'den 'İbrahim Tatlıses'in yüzünü dövme yaptırıyor' yanıtı
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz ekim ayında gösterişli bir düğün ile evlenmişti. İbrahim Tatlıses'in gelinine altın kemer takması düğüne damga vurmuştu. Yasemin Şefkatli hakkında bir iddia ortaya atıldı. Şefkatli'nin, kayınpederinin yüzünü koluna dövme yaptıracağı öne sürüldü. Çok geçmeden ünlü isimden konuyla ilgili açıklama geldi.
MAGAZİN , 26 Kasım 2021 Cuma, 09:03
Yasemin Şefkatli'den 'İbrahim Tatlıses'in yüzünü dövme yaptırıyor' yanıtı

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, 7 Ekim'de gösterişli bir düğün ile uzun zamandır aşk yaşadığı aynı yaştaki model sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu.

Oğlunun düğünü için kesenin ağzını açan Tatlıses, hiçbir masraftan kaçınmamış ve gelinine verdiği düğün hediyesi olay olmuştu. İmparator, düğünde gelinine 450 bin TL değerinde bir altın kemer takmıştı.

Son olarak taze gelin Yasemin Şefkatli'nin kayınpederi İbrahim Tatlıses'in yüzünün fotoğrafını koluna dövme olarak yaptıracağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Hakkında çıkan haberler karşısında Yasemin Şefkatli sessizliğini bozdu.

"BUNDAN BENİM HABERİM YOK"

Bir Instagram sayfasından yapılan "Şarkıcı İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli, kayınpederi İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracağını açıkladı" şeklindeki paylaşıma Şefkatli, şu yorumu yaptı: "Ama bundan benim haberim yok."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR