Yeni hoca adayları belli oldu
Şampiyonluğu Başakşehir'e kaptıran Trabzonspor, genç çalıştırıcı Hüseyin Çimşir ile yollarını ayırdıktan sonra yeni sezonda takımı emanet edeceği teknik adam için çalışmalara başladı. Şu an boşta olan Abdullah Avcı, Almanya'da Hannover'ı çalıştıran Kenan Koçak ile oyuncu ve antrenör olarak camiaya büyük hizmetler veren Şota isimleri öne çıktı.
SPOR , 21 Temmuz 2020 Salı, 10:27
Yeni hoca adayları belli oldu

Trabzonspor, Hüseyin Çimşir ile yollarını ayırdıktan sonra vakit kaybetmeden yeni hocayı belirlemek için çalışmalara başladı.

Bordo-Mavililer'in gündemine ilk olarak 3 teknik adamın geldiği öğrenildi.

Beşiktaş'ta hedeflerine ulaşamayıp sezonu bitirmeden ayrılan Abdullah Avcı tek yerli aday. Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun Avcı'ya sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

Yönetim içinde ise bazı isimlerin oyuncu ve teknik direktör olarak Bordo-Mavili camiada iz bırakan Şota Arvaladze'nin gelmesinden yana oldukları bildirildi.

Şota'ya davet gündemde

Özbekistan'ın Phakhtor takımını çalıştıran ve burada şamipyonluk yaşayan Şota'nın şehre davet edilmesini isteyen yöneticiler olduğu kaydedildi.

Bir diğer aday da Kenan Koçak. Alman ekibi Hannover'daki başarısıyla öne çıkan Koçak'ın önündeki en büyük engel bonservis bedeli.

Hannover'ın başkanı Martin Kind, genç teknik adamın uyması gereken bir sözleşmesi olduğunu belirtmişti.

Yönetimin hoca konusunda acele etmeyeceği, ortak bir karara varmaya çalışacağı belirtildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR