Yeni sevgilisi için kesenin ağzını açtı!
Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, yeni sevgilisi Sima Tarkan ile birlikte bir aydır tatil yapıyor. İkili New York'ta kaldıkları plazaya gecede 7 bin lira ödüyor.
MAGAZİN , 10 Mart 2018 Cumartesi, 15:06
Yeni sevgilisi için kesenin ağzını açtı!

Son dönemlerde inşaatçılar hakkında söylediği sözlerle gündeme gelen Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin (27), yeni sevgilisi Sima Tarkan (22) için kesenin ağzını açtı.

Posta Gazetesi'nin haberine göre; Oğulcan Engin ve Sima Tarkan bir aydır tatilde. Önce Bahama adalarına gitmişlerdi, şimdi New York'ta keyif yapıyorlar.

KALDIKLARI YERE GECEDE 7 BİN LİRA ÖDÜYOR

New York'un en ünlü otelleri arasında yer alan, geceliği 7 bin lira olan The Plaza'da kalan ikiliden Oğulcan, annesi Seda Sayan'ı görüntülü arayarak sevgilisi ile tanıştırdı.

SİMA TARKAN KİMDİR?

Sima Tarkan 1995 yılında Amerika San Francisco'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için New York'a gitti ve kreatif eğitim üssü olan Parsons'ta tasarım ve yönetimi eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra MaxMara'nın New York ofisinde çalışmaya başladı. Moda sektörünün önemli isimlerinden olmak isteyen Sima Tarkan'ın, favori tasarımcıları Karl Lagerfeld, Demna Gvasalia ve Alessandro Michele.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR