Yıldırım Belediye Başkanı Edebali ziyaretlerini sürdürüyor
Bursa'da Sosyal belediyecilik alanında gerçekleştirdiği çalışmalarla her hafta farklı bir mahallede vatandaşların evlerine konuk olan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ziyaretlerini sürdürüyor.
BURSA , 16 Aralık 2018 Pazar, 14:19
Yıldırım Belediye Başkanı Edebali ziyaretlerini sürdürüyor

Ziyaretlerde vatandaşın görüşünü önemsediğini belirten Edebali, '' ortak akıl anlayış politikası gereği görüşülmedik tek bir kişi bırakmayacağız'' dedi.

Yıldırım'lı vatandaşları ziyaret ederek, görüş ve taleplerini dinleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali bu kapsamda toplamda 643 haneyi ziyaret ederek vatandaşların konuğu oldu. Sıcak ve samimi ortamlarda gerçekleşen ziyaretlerde, sorun ve taleplerini dinledikleri Yıldırımlıların tavsiyeleri doğrultusunda hizmetlerine yön verdiklerini belirten Başkan Edebali, "Gerek fiziki, gerek ise sosyal ve kültürel açıdan Yıldırım'ı yeniden ayağa kaldırırken, ortak akıl anlayış politikası gereği görüşülmedik tek bir kişi bırakmayacağız" diye konuştu.

'YÖNETİMDE AKTIF OLMALARINI ÖNEMSİYORUZ'

Vatandaşların yönetimde söz sahibi olması için Yıldırım ile ilgili atılacak her adımda ortak aklı esas aldıklarını anımsatan Edebali, "Sorunlara çözüm üretmek yeterli değil. Bunu sağlarken, aynı zamanda hemşerilerimizin yönetim mekanizmamızın içerisinde aktif olarak yer almalarını çok önemsiyoruz. Katılımcı belediyecilik anlayışı gereği toplumun tüm kesimleriyle yakın temas halindeyiz. Yıldırım'ı Yıldırımlılara birlikte aydınlık bir geleceğe taşıyoruz. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el, görüşülmedik tek bir kişi bırakmadan, ilçemiz ve hemşehrilerimiz için en iyi hizmeti gerçekleştirmek adına çalışıyoruz. Bizim önceliğimiz insanlarımızın yaşamaktan mutluluk duyduğu bir Yıldırım oluşturmak" ifadelerini kulandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR