Yine kayak merkezi yine koronanın hiçe sayıldığı görüntüler!
Uludağ'daki tepki çeken kayak tesisi görüntülerin bir benzeri de Kahramanmaraş'tan geldi. İlde bulunan Yedikuyular Kayak Merkezi'nde koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan grup, sosyal mesafenin ortadan kalktığı eğlencede maskesiz halay çekti.
GÜNDEM , 07 Şubat 2021 Pazar, 23:13
Yine kayak merkezi yine koronanın hiçe sayıldığı görüntüler!

Kar yağışı ile birlikte sezonun açıldığı Yedikuyular Kayak Merkezi'ne vatandaşların ilgisi arttı. Okulların da tatil olması nedeniyle aşırı yoğunluk yaşayan kayak merkezinde dün kaydedildiği belirtilen bir görüntü ise tepki çekti.

TEDBİRLER HİÇE SAYILDI, TEPKİ YAĞDI

Bir grup, müzik eşliğinde eğlenirken, koronavirüs tedbirlerinin tamamı hiçe sayıldı. Sosyal mesafenin ortadan kalktığı eğlencede maske bulunmayan grup halay çekti. Koronavirüs tedbirlerin başında gelen maske ve sosyal mesafenin hiçe sayıldığı görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

ULUDAĞ'DA DA BENZER GÖRÜNTÜLER YAŞANMIŞTI

Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da da, geçtiğimiz ay benzer görüntüler yaşanmıştı. Gündüz, karların üstünde kayanlar pistlerde yoğunluk oluştururken, akşam da eğlence görüntüleri tepki çekmişti. Farklı otellerde düzenlenen eğlencelerde, koronavirüs kısıtlama kuralları arasında yer alan maske ile sosyal mesafeye aldırılmadığı gözlenmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR