Yönetim ve Karaman istifa
Bursaspor’un Avrupa defterini kapatması taraftarı ilk maçta isyan noktasına getirdi. Maçtan sonra tribünde ve stat dışında yönetim kurulu ve Hikmet Karaman istifaya davet edildi.
BURSASPOR , 09 Ağustos 2013 Cuma, 10:41
Yönetim ve Karaman istifa

2-2’lik skor avantajına rağmen Bursaspor’un umulmadık bir şekilde Vojvodina’ya sahasında 3-0 yenilmesi ve UEFA Avrupa Ligi’ne veda etmesi taraftarı adeta çileden çıkardı. Özellikle yapılan transferlerin beklentinin altında kalması ve sahada hiçbir varlık gösterememesi üzerine taraftarlar yenilen ikinci golden sonra Erkan Körüstan yönetimini istifaya davet etti.

ISLIK SESLERİ YÜKSELDİ

Taraftarların tepkisi sadece yönetim kurulu ile sınırlı kalmadı. Taiwo, Frey ve Civelli’ye top her geldiğinde tribünden ıslık sesleri yükseldi. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte taraftarlar Hikmet Karaman’ı da istifaya davet etti. Stat dışında da toplanan taraftarlar yönetim ve Hikmet Karaman aleyhine tezahüratta bulundu.

Takım otobüsü tesise giremedi

Karşılaşmanın ardından çileden çıkan Bursaspor taraftarı tepkisini Özlüce Tesisleri'ne giderek sürdürdü. Tesis dışında toplanan 100 kadar taraftar takım otobüsünün Özlüce'ye girişine izin vermedi. Takım otobüsü bu nedenle güzergahını değiştirdi. Polis tesis çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR